Premiérová sezóna priniesla triumf Nelsona Piqueta mladšieho, ktorý získal titul s jednobodovým náskokom pred druhým Sébastienom Buemim. Medzi tímami triumfoval e.dams-Renault. O držiteľoch oboch titulov sa rozhodlo až v posledných dvojitých pretekov v londýnskom Battersea Parku.

Konečné poradie pilotov po sezóne 2014/2015

PILOTČína - mini vlajka
CHN
Malajzia - mini vlajka
MAL
Uruguaj - mini vlajka
URU
Argentína - vlajka
ARG
USA - vlajka
USA
USA - vlajka
USA
Monako - vlajka
MCO
Nemecko - mini vlajka
GER
Rusko - mini vlajka
RUS
Veľká Británia - mini vlajka
GBR
Veľká Británia - mini vlajka
GBR
Spolu
1. Nelson Piquet ml.4DNF181512fl251514fl25106144
2. Sébastien BuemiDNF1525DNF01228p184fl28p10143
3. Lucas di Grassi251815DNF21518DSQ1814fl8133
4. Jerome d´Ambrosio81040128102501818113
5. Sam Bird1525DNF8fl4DNF124DNF827fl103
6. Nicolas Prost3p15p618252fl8146188
7. Jean-Éric Vergne--3p83p182fl615p15070
8. António Félix da Costa-4DNF2586206--51
9. Loic Duval----62DNF15041542
10. Bruno SennaDNF0810DNF10DNF0001240
11. Daniel Abt112fl0153pDNF010DNF032
12. Nick Heidfeld0DSQ1400110150DNF31
13. Jaime Alguersuari04fl101204DNF00--30
14. Stéphane Sarrazin20DNF1DNF168013p22
15. Franck Montagny18DSQ---------18
16. Scott Speed----18DNF00---18
17. Karun Čandhok1080DNF000000018
18. Charles Pic12---0040---16
19. Oriol Servia6622-------16
20. Jarno TrulliDNF012DNF0DNF03p00DNF15
21. Salvador Durán--0DSQ1DNFDNF080413
22. Oliver Turvey---------224
23. Vitantonio Liuzzi----00DNF20--2
24. Takuma SatoDNF----------2
25. Justin Wilson--------1--1
26. Ho-Pin Tung00-0-------0
27. Antonio García--0-----0--0
28. Simona de Silvestrová---------000
29. Michela Cerrutiová0DNF0DNF-------0
30. Marco Andretti---0-------0
31. Matthew Brabham-0DNF--------0
32. Fabio Leimer---------0DNF0
33. Alex Fontana---------DNF00
34. Katherine Leggeová00---------0
35. Sakon Jamamoto---------DNFDNF0

*p = pole position (3b)

* fl = najrýchlejšie kolo pretekov (2b)

Konečné poradie tímov po sezóne 2014/2015

TÍMČína - mini vlajka
CHN
Malajzia - mini vlajka
MAL
Uruguaj - mini vlajka
URU
Argentína - vlajka
ARG
USA - vlajka
USA
USA - vlajka
USA
Monako - vlajka
MCO
Nemecko - mini vlajka
GER
Rusko - mini vlajka
RUS
Veľká Británia - mini vlajka
GBR
Veľká Británia - mini vlajka
GBR
Spolu
1. edams-Renault33031212514361983411232
2. Dragon Racing1416621810104002233171
3. Audi Sport ABT2619170171818028148165
4. NEXTEV TCR4018151225191425128152
5. Virgin Racing15291020441240827133
6. Andretti3003821182616150119
7. Amlin Aguri240259620140466
8. Mahindra Racing10881001000001258
9. Venturi201501718151353
10. Trulli00120000500017