Tím NIO Formula E má nového športového riaditeľa

foto: NIO Formula E Team

 

Barry Mortimer sa stal novým športovým riaditeľom stajne NIO Formula E Team, čím posilnil svoju súčasnú pozíciu operačného riaditeľa programu pre výkon.

Mortimer sa stal novou posilou tímu začiatkom minulej sezóny po odchode z Teamu Aguri, kde bol šéfom tímových operácií. Má bohaté skúsenosti v oblasti motoršportového manažmentu. Zastával pozície v tíme Virgin Formula E a takisto aj v stajniach F1 Lotus a Renault.

„Som veľmi hrdý, že som sa stal športovým riaditeľom stajne, čím sa k môjmu postu operačného riaditeľa programu pre výkon pridružuje ďalšia pozícia. Chcel by som sa ešte raz poďakovať Gérrymu Hughesovi a rodine NIO za ich pokračujúcu podporu. Som presvedčený, že naša vyvíjajúca sa štruktúra posilní tím a pomôže nám dosiahnuť naše ciele,“ prezradil Mortimer.

K zmenám sa vyjadril aj šéf stajne Gérry Hughes. „Som veľmi šťastný, že môžem oznámiť angažovanie Barryho Mortimera na post športového riaditeľa tímu už od tohto víkendu. Toto vymenovanie ďalej dokazuje našu túžbu budovať pevné základy pre budúcnosť tímu NIO. Pokračujeme ako skúsená organizácia. Barrymu prajem v novej pozícii veľa úspechov.“