Dá Dragon šancu Müllerovi alebo prekvapí niekým iným?

Nico Müller
foto: Formula E

Nico Müller verí, že to bude práve on, kto skompletizuje štartový rošt blížiacej sa sezóny Formuly E. Švajčiar pôsobil vlani v tíme Dragon, s ktorým absolvoval aj testy vo Valencii. Americká stajňa však zatiaľ nepotvrdila meno druhého jazdca.

Prvým sa stal Brazílčan Sérgio Sette Câmara, ktorý si miestenku vybojoval dobrými výkonmi v závere predošlej sezóny v Berlíne. Očakávali sme, že tesne pred testami spoznáme kompletné jazdecké pole, ale Dragon nás nechal v napätí a potvrdil iba to, že Müller absolvuje s tímom predsezónne testy.

Müller pre The Race povedal, že verí v svoje zotrvanie v tíme. „Myslím si, že je to len voľba tímu, ktorý čaká s potvrdením, pretože sa chce uistiť, že dokáže doriešiť niektoré detaily. Cítim sa dobre, hladne a veľmi dobre pripravene na ďalšiu sezónu vo Formule E. Cítim, že ma tam čaká nedokončená práca. Určite ju chcem dokončiť, ak to okolnosti umožnia. Hádam sa to čoskoro dozvieme.“

„Tím spolupracuje veľmi dobre a povedzme, že je v ňom dobrá konzistentnosť, ale takisto aj niekoľko nových tvárí. Vždy je dobré vychádzať zo základu, ktorý každý pozná. Som veľmi spokojný s tým, ako tím počas testov pracoval a aký sme mali prístup. Až tak veľmi sme sa nezamerali na výkon, pretože je veľmi náročné hodnotiť relevantnosť celej veci. Ale celkovo to hodnotím ako veľmi produktívne,“ doplnil Švajčiar.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *