D´Ambrosio zostáva v tíme Dragon Racing

Jerome d´Ambrosio v Pau

Jerome d´Ambrosio zostane v tíme Dragon Racing aj počas druhej sezóny FE. Belgický pilot obsadil v premiérovom ročníku elektrickej série štvrté miesto, až trikrát sa postavil na pódium a z víťazstva sa radoval v berlínskej ePrix.

„Som naozaj nadšený z toho, že budem za volantom monopostu Dragon Racing aj počas druhej sezóny Formuly E. Sledoval som celú organizáciu stajne pri víťazstvách a pódiových umiestneniach. Cítim, že vďaka znalostiam a skúsenostiam môžeme nadviazať na úspechy z premiérovej sezóny,“ prezradil d´Ambrosio.

Spokojnosť aj na strane tímu

Podobné nadšenie sme zaznamenali aj z úst zakladateľa a majiteľa tímu Jaya Penskeho: „Som veľmi rád, že bude Jerome, ako náš pilot s číslom sedem, pokračovať v tíme. Po tom, aké výkony predvádzal na trati a ako pracoval s inžiniermi a stajňou počas prvej sezóny, cítim, že v druhom ročníku vyprodukujeme viac pódiových umiestnení a snáď aj viac takých výsledkov, aké sme dosiahli v Berlíne a Londýne.“

D´Ambrosio počas aktuálneho týždňa absolvoval súkromné testy. Oficiálne testy pred druhou sezónou odštartujú 10. augusta na okruhu Donington Park.

Zdroj: FIAFormulaE.com

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *