Dragon si dal poriadne načas, ale novým lakovaním bezpochyby zaujal! Kto bude druhým jazdcom? (Foto)

foto: Dragon Racing

Americký Dragon Racing nechal na seba už tradične čakať, ale tentoraz to stálo za to, pretože lakovaním mnohých prekvapil.

Už dlhší čas sme vedeli, že stajňa prišla o titulného sponzora, ktorým bola spoločnosť GEOX. Tím vystupuje momentálne pod značkou DRAGON / PENSKE AUTOSPORT, ale vo Formule E by mal byť naďalej ako Dragon Racing.

Nové lakovanie je určite zmenou, pretože tím upustil od čierno-bielej kombinácie. Biela zostala, čiernu nahradila zaujímavá červená. Červená bola súčasťou lakovania tímu ešte v začiatkoch Formuly E. Návrh lakovanie je dielom známeho dizajnéra Seana Bulla, ktorý produkuje jedno úchvatné dielo za druhým.

Zatiaľ jediným potvrdeným jazdcom je Brazílčan Sérgio Sette Câmara, ktorý si miestenku vybojoval svojimi výkonmi v Berlíne. Jeho kolegom by mal byť s najväčšou pravdepodobnosťou minuloročný jazdec tímu Nico Müller. Ten na Twitteri uviedol, že sa teší na to, že absolvuje oficiálne predsezónne testy vo Valencii. Zatiaľ tak miesto v tíme zrejme nemá a my stále nebudeme poznať kompletný štartový rošt siedmeho ročníka.

foto: Dragon Racing
foto: Dragon Racing
foto: Dragon Racing
foto: Dragon Racing
foto: Dragon Racing
foto: Dragon Racing
foto: Dragon Racing

 

 

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *