Formula E sa pripravuje na prvú sezónu so štatútom majstrovstiev sveta

foto: Formula E

Formula E sa pripravuje na prvú sezónu so štatútom majstrovstiev sveta, ktorá prebehne na budúci kalendárny rok. V tejto súvislosti organizácia angažovala viaceré zaujímavé mená, o ktorých informuje The-Race.com.

V personálnom zložení šampionátu vidíme viaceré skúsené mená, ktoré pôsobili v McLarene, Medzinárodnej kriketovej rade a Manchestri United. Za ich angažovaním sa skrýva šéf série Jamie Reigle, ktorý sa k Formule E pripojil v septembri minulého roka. Nové posily majú prispieť k budovaniu značky, k zlepšeniu budúcich komerčných a obchodných príležitostí.

Medzi najvýznamnejšie mená patri Henry Chilcott, ktorý prišiel z McLarenu a zaujal post riaditeľa brandingu. Predtým spolupracoval aj s cyklistickým Teamom Sky. Jeho hlavnou náplňou práce budú digitálne médiá, televízne a komerčné aktivity.

Novou mediálnou riaditeľkou šampionátu je Aarti Dabasová, ktorá prišla z Medzinárodnej kriketovej rady, kde bola riaditeľkou pre mediálne práva. Potvrdené bolo aj meno nového manažéra partnerských operácií. Tento post zaujala Ellie Utkuová, ktorá prichádza zo štruktúr Manchestru United, kde sa špecializovala na programy medzinárodných podujatí.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *