José María López zostáva pilotom stajne DRAGON

foto: © FIA Formula E

Americká stajňa DRAGON dnes potvrdila, že jedným z jej pilotov bude aj naďalej José María López. Na meno druhého pilota tímu si budeme musieť počkať. Očakáva sa však, že to nebude Jerome d´Ambrosio, ktorý strávil s tímom všetky doterajšie sezóny.

Trojnásobný šampión WTCC skončil vlani na nelichotivom sedemnástom mieste. „Naozaj sa teším, že pokračujem v tíme a teším sa na návrat na trať, kde sa budem snažiť o dosiahnutie našich cieľov. Atmosféra v tíme je skvelá. Stajňa sa od môjho vlaňajšieho príchodu výrazne posunula. Teraz tu máme auto druhej generácie, takže začíname nanovo. Neviem  sa dočkať prvých pretekov v Rijáde,“ povedal Argentínčan pre Autosport.

„Očakávam, že budem od začiatku schopný dosahovať špičkové výsledky. Tím do toho vložil veľmi veľa úsilia. Teším sa na našu spoluprácu a dúfam, že sa budeme počas sezóny neustále zlepšovať,“ dodal López.

Šéf tímu Jay Penske je s Lópezom spokojný. „Je to skutočný pretekár. O jeho schopnostiach som presvedčený. Spolu s vývojom našej inžinierskej organizácie dokáže, že ide o víťazný recept. Teším sa na výsledky.“

DRAGON: López zrejme zostáva, Günther by mohol byť jeho novým kolegom