Kvjat by sa mohol stať pilotom Dragonu, hlásia médiá

foto: Dragon Racing

Daniil Kvjat je vraj opäť v hre o pretekárske miesto vo Formule E. The Race referuje o jeho možnom kontrakte s tímom Dragon, pričom prípadná dohoda by mohla byť uzavretá najskôr začiatkom novembra.

Aktuálny rezervný a vývojový jazdec tímu F1 Alpine je takmer dva roky bez pretekov. Manažment ruského jazdca vraj v posledných týždňoch rokoval s americkým tímom o spolupráci. Rokovania by mali prebiehať aj tento mesiac. Mimochodom, Kvjat sa spomínal aj v súvislosti s Nissanom. Ten však uprednostnil Maximiliana Günthera z BMW.

Spomínaný potenciálny novembrový termín súvisí so zmenami v F1, kde však dvere pre Kvjata zostali naďalej zatvorené. Aj keď samotný pretekár na otázku týkajúcu sa rokovaní s Dragonom nezareagoval konkrétne, môžeme očakávať jeho príchod do elektrického šampionátu.

Tímy majú na podpísanie zmlúv s jazdcami čas do 3. decembra. Teda tesne po oficiálnych predsezónnych testoch, ktoré privíta opäť Valencia. Či bude tímovým kolegom Sérgia Setteho Câmaru práve Kvjat, sa dozvieme najneskôr na začiatku decembra.

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *