López by mal v tíme DRAGON dokončiť celú sezónu, potom sa uvidí

José María López
foto: © FIA Formula E

José María López zrejme dokončí aktuálnu sezónu v tíme DRAGON aj napriek zákulisným šumom, ktoré naznačovali jeho možný odchod ešte pred finále. Informuje o tom e-racing365.

Do konca ročníka zostávajú už iba tri podujatia. Pochybnosti o jeho ďalšom pokračovaní v americkej stajni sa objavili po pretekoch v Berlíne. Napriek tomu López pre vyššie uvedený zdroj povedal, že zatiaľ sa situácia nemení. V súvislosti so šiestou sezónou je opatrný. „Musíme si počkať, ako sa skončí tento ročník. S tímom mám opciu aj pre ďalšiu sezónu, ale opcie vám automaticky nezaručujú miesto. Musíme si s tímom sadnúť a prebrať, či sme spokojní alebo nie.“

„Ak nebudem môcť pokračovať, tak to pre mňa nebude dobré, pretože budem mať pocit, že som nedosiahol, čo som chcel. Musíme si na to počkať. Keď som v tejto sérii, tak sa snažím bojovať v každých pretekoch,“ dodal argentínsky jazdec, ktorý v posledných štrnástich pretekoch Formuly E nazbieral len chudobné tri body. Aj preto je v priebežnom poradí na nelichotivom 21. mieste.

TIP: Sledujte nás na Instagrame