Nissan bojoval o body, „lietajúci“ Buemi na ne po chybe nedočiahol (Video)

Sébastien Buemi
Zdroj: Nissan

Nissan sa v sobotných druhých pretekoch virtuálnej série Race at Home Challenge mohol radovať z bodov, keby o ne napokon neprišiel.

Na virtuálnom okruhu s názvom Electric Docks sa Buemi kvalifikoval na pätnásty post na štarte. Švajčiar bol v jednej chvíli desiaty, ale po chybe a následnom lete vzduchom sa prepadol na prvý nebodovaný, jedenásty post. „Teraz to bolo o čosi lepšie ako pred týždňom. Skončil som jedenásty a vydržal až do konca. Šli sme kolo za kolom a boli sme v prvej desiatke, ale potom som nabúral do steny a poškodil auto, čo ma pripravilo o rýchlosť. Spravili sme však niekoľko krokov vpred a už teraz sa teším na ďalšie kolo,“ dodal Švajčiar.

 

Oliver Rowland zaznamenal dobrú kvalifikáciu, v ktorej skončil piaty. V pretekoch sa však prepadol o desať miest. „Nakoniec som trochu sklamaný. Myslím si, že sme mali rýchlosť na to, aby sme vyhrali, ale, žiaľ, po incidente v prvej zákrute som sa prepadol. Aj tak som sa však bavil a o týždeň nás čakajú ďalšie preteky. Najdôležitejšie je, že pretekáme za dobrú vec.“

Günther je na nezastavenie, vyhral aj druhé preteky virtuálnej série a upevnil si post lídra (Video)

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *