PODCAST: Predsezónne testy štartujú na budúci týždeň, nová sezóna klope na dvere

foto: Audi Communications Motorsport / Michael Kunkel

Najnovší podcast je venovaný novinkám pred štartom oficiálnych predsezónnych testov, ktoré sa od budúceho týždňa uskutočnia vo Valencii.

Okruh Ricarda Torma prinesie tri testovacie dni, počas ktorých budú tímy testovať a porovnávať svoje nové, či upravené technické balíky. Piloti sa budú preháňať na upravenej trati, bez jednej z kľúčových pasáží.

Viacerí pilotov prezradili, aké ciele majú pred siedmym ročníkom. Stále čakáme na zaplnenie zvyšných voľných miest na štartovom rošte. Aj keď je to v niektorých prípadoch len otázka oficiálneho predstavenia jazdcov, možno nás niektorý z tímov prekvapí.

Kalendáre budúcich sezón by sa mohli dočkať pretekov v dvoch krajinách, ktoré sa v súvislosti s Formulou E spomínajú vlastne od jej začiatku. A potešíme fanúšikov štatistík, pretože sme sa bližšie pozreli na vekový priemer jazdcov v jednotlivých sezónach. Niektoré čísla sú naozaj zaujímavé.

Viac sa dozviete v najnovšej epizóde podcastu. Všetky naše podcasty sú dostupné na väčšine známych platforiem, vrátane Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify či SoundCloud. Ďalšie platformy nájdete TU.

Tagy:

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *