PODCAST: Predsezónne testy sú minulosťou, zatienil ich šok spôsobený Audi

foto: Formula E

Oficiálne predsezónne testy sú minulosťou. Tri intenzívne dni vo Valencii čo to odhalili, ale väčšina vecí zostala zahmlená.

Okruh Ricarda Torma nie je pre Formulu E relevantný, pretože mestské trate majú úplne inú charakteristiku. Čo to sme sa však dozvedeli. Niektoré tímy prekvapili milo, iné nemilo.

Najväčšou témou týchto dní vo Formule E je nečakaný odchod Audi po skončení nadchádzajúcej sezóny. Registrovali sme isté náznaky, že niektorý z konštruktérov premýšľa o odchode, ale aj tak bola táto správa prekvapujúca. Pochopiteľne, okamžite rozprúdila vlnu reakcií a tipov na to, kto by mohol nemeckú značku nahradiť.

V našom podcaste hovoríme aj o budúcnosti Daniela Abta, ktorý sa okrem iného neslávne preslávil počas virtuálnych pretekov. Vrátime sa aj k nehode Romaina Grosjeana v F1 a priestor dostáva aj Extreme E, kam má namierené 58-ročný Carlos Sainz starší.

Viac sa dozviete v najnovšej epizóde podcastu. Všetky naše podcasty sú dostupné na väčšine známych platforiem, vrátane Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify či SoundCloud. Ďalšie platformy nájdete TU.

Tagy:

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *