PODCAST: Wehrlein opustil Mahindru, DiCaprio zaujal skvelým dokumentom

Leonardo DiCaprio a Alejandro Agag
foto: Formula E

Vypočujte si náš najnovší podcast, v ktorom sa venujeme aktuálnym témam z prostredia Formuly E a Extreme E.

Formula E počas tohto týždňa zverejnila dlho očakávaný dokument o sezóne 2017/2018, ktorý produkoval Leonardo DiCaprio, réžiu mala na starosti dvojica Fisher Stevens – Malcolm Venville.

Virtuálny šampionát Race at Home Challenge je minulosťou. Po deviatich víkendoch sa zo zisku majstrovskej koruny tešil Stoffel Vandoorne z Mercedesu, ktorý v poslednej chvíli v celkovom hodnotení preskočil Pascala Wehrleina z Mahindry. Nemec deň po skončení e-šampionátu prezradil, že v Mahindre okamžite skončil. V podcaste sa dozviete, kam by mohol mať namierené.

Finále prerušenej sezóny by mohlo prebehnúť v Berlíne, kde sa vraj počíta až so šiestimi podujatiami. V hre je podľa všetkého aj juhokórejský Soul. Formula E rieši aj ďalšie ročníky a rada by sa vrátila do Švajčiarska, naopak do kalendára by sa rád dostal holandský Assen.

foto: Formula E

Situácia v továrenskom tíme Audi je po odchode Daniela Abta zrejme vyriešená. Náhradníkom nemeckého jazdca by mal byť jeho krajan René Rast, ktorý má do dnešného dňa na konte jediný štart v elektrickom kolotoči.

Šampionát Extreme E predstavil virtuálnu realitu, ktorá bude dostupná pre fanúšikov a hostí pripravovaného projektu. Viac detailov ako aj meno prvej pretekárky tohto projektu sa dozviete v našom podcaste.

Vypočuť si ho môžete na platformách Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify či SoundCloud. Aktualizácia nášho kanálu môže byť v jednotlivých aplikáciách odlišná, predovšetkým v prípade prvých dvoch menovaných platforiem. Naše podcasty sú dostupné aj cez Breaker, Castbox, Overcast či Pocket Casts.

Tagy:

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *