Stajňa TECHEETAH predstavila nového sponzora

foto: TECHEETAH

Stajňa TECHEETAH pred zajtrajšími pretekmi v Punta del Este oznámila začiatok spolupráce so spoločnosťou Dragon Inc., ktorá je priekopníkom v oblasti blockchainu a zábavy.

„Dragon Inc. je priekopníkom vo svojej oblasti, kým Formula E je lídrom elektrickej revolúcie naprieč motoršportom. Je prirodzené, že sa tieto dve strany spájajú. Dragon aj TECHEETAH aplikujú technológie, ktoré opakovane obohacujú priemysel. Snažíme sa podporovať zdieľanie technológií, ale aj prinášať lepšie povedomie o výhodách na svetovej úrovni. Bude to pre nás úžasný rok,“ povedal spoluzakladateľ spoločnosti Dragon Paul Moynan.

Investori si môžu kúpiť tokeny Dragonu, ktoré im umožnia vstup do VIP zóny zábavného priemyslu. Technológia blockchainu má tendenciu ďalej rásť. „Som nadšený, že môžem oznámiť partnerstvo s TECHEETAH. Sú to dve strany, ktoré majú spoločnú misiu. Chcú revolúciu v zábavnom priemysle. Dragon dramaticky narušil celý zábavný priemysel,“ dodal spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Chris Ahmad.

Logo spoločnosti Dragon uvidíme na bokoch všetkých štyroch monopostov, v garáži, na kombinézach a helmách jazdcov. „Sme radi, že môžeme privítať spoločnosť Dragon v tíme. Neustále sa snažíme prinášať nových a vzrušujúcich partnerov na našu palubu a príchodom Dragonu sa nám to podarilo. Tešíme sa, že pomôžeme pri raste ich značky a že budeme zdieľať naše technológie, keďže budeme bojovať o titul,“ dodal komerčný šéf stajne Keith Smout.