India - vlajkaMahindraMahindra Racing je ôsmym a jediným indickým tímom v súťaži Formula E. Indická spoločnosť nie je pre medzinárodný motoršport neznámou, pretože súťaží aj vo svetovej motocyklovej sérii FIM Moto GP. V roku 2011 išlo o prvý indický tím, ktorý vstúpil do spomínanej série. Mahindra sídli v indickom Bombaji a disponuje rozpočtom viac ako šestnásť miliárd amerických dolárov, zamestnáva viac ako 180-tisíc ľudí z viac ako sto krajín.

Formula E

2014/2015 – Mahindra Racing

Bruno Senna

Karun Čandhok

Indická stajňa nenaplnila svoje očakávania počas premiérovej sezóny FE. Mahindra nezískala ani jedno pódiové umiestnenie a s 58 bodmi obsadila ôsme miesto.

2015/2016 – Mahindra Racing

Bruno Senna

Nick Heidfeld

Oliver Rowland

Mahindra sa pred sezónou pripravovala na vylepšenie svojej minulej pozície. Vďaka výkonom dvojice Senna – Heidfeld sa jej to napokon aj podarilo. Vo vyrovnanom štartovom poli obsadila so ziskom 105 bodov piate miesto.

2016/2017 – Mahindra Racing

Felix Rosenqvist

Indický tím potvrdil stúpajúcu kvalitu svojich monopostov, k čomu sa pridala aj jazdecká dvojica. Predovšetkým nováčik Felix Rosenqvist sa zaslúžil o to, že Mahindra ukončila ročník na bronzovom stupienku.

2017/2018 – Mahindra Racing

Mahindra opäť patrila medzi širší okruh favoritov na zisk titulu. Po prvej polovici sezóny bol Rosenqvist jedným z hlavných kandidátov na celkové prvenstvo. Druhá časť však pochovala šance na umiestnenie v prvej trojke. Aj napriek tomu skončili Indovia na solídnom štvrtom mieste.

2018/2019 – Mahindra Racing

Jerome d´Ambrosio

Pascal Wehrlein

Pre Mahindru to bol druhý najhorší výsledok od vstupu do šampionátu, keďže skončila na šiestom mieste. Dosiahla jediné víťazstvo, o ktoré sa v Marrákeši postaral Jerome d´Ambrosio. V druhej polovici sezóny nenadviazala na predchádzajúce výsledky a v priebežnom poradí sa prepadla.