Väčšinový vlastník stajne Virgin produkuje a rozdáva stotisíc rúšok denne

Sam Bird
foto: Formula E

Väčšinový vlastník stajne Envision Virgin Racing, skupina Envision, zriadil za pätnásť dní špeciálne stredisko na produkciu rúšok. Od 1. marca dokáže na vlastné náklady vyrobiť stotisíc rúšok v boji proti koronavírusu.

Všetky produkované rúška budú dodané podnikom, školám a komunitám v najviac postihnutých oblastiach Číny. Podľa vyjadrení predstaviteľov spoločnosti Envision chcú zabrániť ďalšiemu šíreniu nákazy, ktorá momentálne ochromuje celý svet, Európu nevynímajúc. Rúška budú dodané aj do Japonska, Kórejskej republiky a ostatných lokalít, ktoré bojujú s pandémiou. Okrem toho spoločnosť Envision darovala na boj proti koronavírusu takmer šesť miliónov eur.

Šéf spoločnosti a vlastník tímu Envision Virgin Racing, Lei Žang: „Naši zamestnanci čelili rôznym výzvam pri dodržaní termínov v spojitosti s novou továrňou na výrobu rúšok. Všetky produkované rúška budú hradené nami, aby sme pomohli urýchliť obnovenie práce a života. Čelíme výzvam ako vietor, dážď a pandémia. Nekrčíme sa v kúte, rozhodli sme sa prebudiť nádej ľudí smiechom. Robíme viac ako len vyrábame a dodávame rúška. Naším cieľom je poskytnúť nádej a pomáhať ľudom, aby sa opäť usmievali.“

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *