Vergne dúfa, že Sarrazin zostane jeho tímovým kolegom v Techeetah

Sarrazin a Vergne

Jean-Éric Vergne dúfa, že Stéphane Sarrazin zostane jeho tímovým kolegom v Techeetah aj v budúcej sezóne. Informuje o tom Current E. Skúsený Francúz v polovici sezóny opustil stajňu Venturi a v Techeetah nahradil Estebana Gutiérreza, ktorý si to namieril do IndyCar. Sarrazin dosiahol dve tretie miesta v New Yorku a Montreale a pomohol tímu k dvom dvojitým pódiovým umiestneniam.

„Zdá sa mi, že od New Yorku sme ako tím získali najviac bodov zo všetkých. Sme pravdepodobne jediný tím, ktorý v sezóne dosiahol dve spoločné pódiá. A to sme ho v tíme mali len tri víkendy. Myslím si, že odviedol úžasnú prácu. Je to niečo úplne iné ako vo Venturi. Ak v budúcom roku zostane v tíme, tak budeme zrejme najsilnejšou stajňou v poli,“ myslí si Vergne.

„Ak do toho budem môcť prehovoriť, tak budem jasne za to, aby tu zostal. Je to skvelý chlap. Mám ho veľmi rád. Na trati mu nechýba rešpekt voči ostatným. Spolupracujeme extrémne dobre na trati aj mimo nej. Je to zrejme najlepší tímový kolega, akého som kedy mal,“ dodal bývalý pilot F1.

 

Zdroj: Current-E.com, foto: Sam Bloxham (LAT)