Virgin predstavil nové lakovanie pre siedmu sezónu

foto: Envision Virgin Racing

Tím Envision Virgin Racing dnes predstavil nové lakovanie, s ktorým vstúpi do siedmej sezóny Formuly E.

Opustil od dlhoročnej fialovej farby a rozhodol sa pre tmavomodrú. Lakovanie obsahuje aj oblasti červenej farby, ktorá odkazuje na to, že stajňa využíva pohonné jednotky Audi. Základnou farbou je lesklý tmavomodrý odtieň. Strieborné plochy z vlaňajška zmizli, ale spomínané červené priestory zostali zachované.

Nové lakovanie malo premiéru dnes na britskom okruhu Goodwood Motor Circuit. Virgin tam usporiadal preteky medzi elektrickým motocyklom, Formulou E a svojim dronom. Zaujímavosťou je, že za volantom Formuly E sedel bývalý pilot F1 Karun Čandhok, ktorého sme videli počas premiérovej sezóny Formuly E v službách Mahindry.

Šéf tímu Sylvain Filippi na Twitteri okomentoval nové lakovanie slovami: „Vždy je vzrušujúce predstaviť nové auto. Myslím si, že toto auto je bez debaty zatiaľ naše najlepšie! Neviem sa dočkať siedmej sezóny a výjazdu našich áut na trať.“ Virgin absolvuje siedmu sezónu s pozmenenou jazdeckou dvojicou. Robin Frijns zostáva v tíme, ale Sama Birda po jeho boku nahradí nováčik Nick Cassidy.

foto: Envision Virgin Racing

Add a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *